ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textiltavla 10695063
*
nr 1069 5063
Textiltavla
1950-tal, "Kalorier", 32x32
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:40:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 20:20:39
1
200 kr
10/11 10:46:40
2
300 kr
12/11 17:09:30
3
400 kr
14/11 18:04:46
4
400 kr
14/11 18:04:46
3
400 kr (Budbetjänt)
14/11 18:07:40
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier textiltavla vintage
-
7062 Gardiner
2 längder. Längd: 190 cm, Marimekko, "Unikko", Mai..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:18
-
7058 Textil
Floral dekor, Bloomcraft, ca 5 m
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:59
*
Textiltavla
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5063
Textiltavla
1950-tal, "Kalorier", 32x32
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 20:20:39 | 1 | 200 kr |
10/11 10:46:40 | 2 | 300 kr |
12/11 17:09:30 | 3 | 400 kr |
14/11 18:04:46 | 4 | 400 kr |
14/11 18:04:46 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
14/11 18:07:40 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier textiltavla vintage
-
7062 Gardiner
2 längder. Längd: 190 cm, Marimekko, "Unikko", Mai..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:18 -
7058 Textil
Floral dekor, Bloomcraft, ca 5 m
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:59